Takiyol.com üzerindeki indirimler, kampanyalar ve tüm gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldrunuz.

Web Sitemiz sizce nasıl ?


Hakkımızda
2014 yılında İzmir‘de kurulan firmamız, Hediyelik Eşya ve Takı konularında faaliyet gösteren en son teknoloji donanımı ve uzman personeli ile müşterilerimizin hizmetindedir.

       LAMRA Hediyelik Eşya, Turizm, Gıda, Bilgisayar, Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi KOSGEB tarafından verilen girişimcilik desteğinden yararlanılarak, İzmir Ticaret Odası’nın düzenlemiş olduğu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyelerince verilen girişimcilik kursu tamamlanarak kurulmuş bir Limited Şirkettir.

Şirket vizyonu : sektöründeki inovatif ürünler ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak, kaliteli ürünler sunmak ve ek gelir sağlayarak yaşam kalitesini yükseltmektir.

Şirket Misyonu : Dünya çapında bilinen bir Türk Markası haline gelerek, ülkemizi daha iyi bir geleceğe taşımak ve toplum destekli katılımcı sistemini, bayilerinin desteği ile tüm  dünyada bir pazarlama ve satış yöntemi olarak sunmaktır.

Şirket Değerleri : Müşteri odaklı hareket ederek, Toplum temelli katılımı desteklemek, inovatif ve takım ruhuna sahip çalışanlar ve bayilerimiz ile uluslararası bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz. Şirketin varlık gayesi hizmet ettiği ve birlikte çalıştığı tüm paydaşları zenginleştirmektir. LamRa Limited şirketi ülkesinin yüksek değerlerini özümsemiş ve bulunduğu coğrafyaların tüm renklerine saygılı bir kuruluştur.