Takiyol.com üzerindeki indirimler, kampanyalar ve tüm gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldrunuz.

Web Sitemiz sizce nasıl ?


Ödeme ve Teslimat
Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine SÜRAT KARGO tarafından ulaştırılacaktır  Haftaiçi hergün (resmi tatiller hariç) kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır. Kargo firmaları pazar günü hariç hergün paket teslimi yapmaktadır. Telefon numarası bildirilmeyen siparişler işleme alınmaz, herhangibir aksamada paketinizin tesliminin gecikmemesi için sabit ve gsm numaralarınızı bildirmenizi rica ederiz.

Onaylanan siparişleriniz en geç 2 işgünü içerisinde kargoya teslim edilecektir, normal şartlarda siparişiniz en geç 3 işgünü içerisinde size ulaşacaktır. Siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz, stoklarımızda bulunan ürünlerden verdiğiniz siparişler haftaiçi 18:00'e kadar onaylandığı taktirde aynı gün kargoya teslim edilecektir. Temin edilemiyor ifadesi bulunan ürünler için sipariş vermeyiniz.

Firmamız yurtiçi bütün şehirlere satış yapmaktadır. Yurtdışı satışımız yoktur (KKTC dahil).

Cuma akşamı itibariyle verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.İade Şartlarıucuzreyonlar.net 'den aldığınız her ürün üretici veya ithalatçı firmasının garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan,tahrip etmeden,bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden once, info@minfiyat.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numarınızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız gerekmektedir. LAMRA Hediyelik Eşya, Turizm, Gıda, Bilgisayar, Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.Ürün,müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.ucuzreyonlar.net 'den sipariş veren kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.